Voilà! C'est moi.
Anna - Właścicielka

Mam na imię Ania i będę stała za każdym rękodziełem które pojawi się na tym profilu 💫 jako mała sroka podpatrywalam mamę w jej sanockim sklepie biżuteryjnym. Przesiadywałam w "Obcasiku" całe dnie i popołudnia po szkole, czekając aż mama zamknie sklep i wrócimy razem do domu. Potem zaczęło się robienie kolczyków z masy solnej w kształcie Muminków, serduszek i błaganie mamy o wystawienie bo przecież "dzieci do sklepu z innymi mamami też przychodzą". Wiadomo jak to najlepsza mama wystawiała te moje ulepiaki jak nie widziałam mówiąc że jest ogromne zainteresowanie. W wieku 19 lat umiałam już doradzić, zaprezentować, wybrać. Mama ufała mi i siostrze na tyle że pozwalała nam siebie zastępować. Uwielbiałam zabawę z metalem, z kamieniami. Gdy do domu przyjeżdżali dostawcy organizowałam cały swój dzień co do minuty żeby móc zobaczyć, co nowego piszczy w srebrnych i złotych trendach.

Odważyłam się wyciągnąć rękę do tego co sprawia mi przyjemność i wprowadza harmonię do mojego życia. Bez oczekiwań i bez presji. VOILÀ! to odskocznia, eksperyment moja bezpieczna przystań. Zawsze chciałam być tą dziewczyną, która ma odwagę.

Moim głównym celem jest tworzenie i dzielenie się efektem mojej pracy. Bawię się kształtem, kolorem i formą. Kontrasty rozkochują mnie w sobie od samego początku. Tworzę z kamieni szlachetnych i półszlachetnych: kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Marzenia sięgają kruszców i tworzenia złotych pierścionków z kamieniami.

275074238_1933140553551277_2858215509543404944_n.png